• To wydarzenie minęło.

Szkolenie kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii „Z nauki do biznesu” – PRZEŁOŻONE

19 marca @ 09:30 - 16:00

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że szkolenie kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii „Z NAUKI DO BIZNESU” zaplanowane w dniu 19 marca 2020 roku zostało przełożone.

Zmiana związana jest z ogólnymi rozporządzeniami w sprawie organizacji wydarzeń z udziałem dużej liczby osób. Wszystkie osoby, które wyraziły chęć udziału w szkoleniu, zostaną poinformowane o nowym terminie.

Rada PACTT i OPTEAM S.A.

OPTeam S.A. i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w szkoleniu kadr i zarządzających Centrami Transferu Technologii „Z nauki do biznesu”, które odbędzie się 19 marca bieżącego roku w Hotel Mercure Warszawa Centrum. Do udziału w szkoleniu zapraszamy Szefów Akademickich CTT, Brokerów i osoby, odpowiedzialne za komercjalizację badań na uczelniach.

Z roku na rok przedsiębiorczość akademicka cieszy się coraz większym zainteresowaniem władz uczelni w szczególności naukowców, doktorantów, studentów oraz przemysłu i inwestorów. W środowisku uczelni coraz częściej powstają przedsięwzięcia dynamiczne, bazujące na wiedzy, zaawansowanych technologiach czy nowoczesnych rozwiązaniach organizacyjnych. Połączenie dobrego pomysłu, ale przede wszystkim naukowego know-how, wynalazku, technologii pozwala tworzyć i rozwijać nowe, niestandardowe przedsięwzięcia biznesowe, które wdrażają lub przyczyniają się do wdrożenia nowych rozwiązań na rynek.

Coraz częściej w kontekście komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych, w szczególności tych wypracowanych przez uczelnie, pojawia się pojęcie spółek typu spin-off oraz spin-out. I właśnie ta tematyka poruszona zostanie podczas najbliższego spotkania.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin zgłoszenia uczestnictwa upływa 11 marca br.

Zarejestruj swój udział już dziś

Data:
Czas: