tel. +48 22 55 40 730

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2020

19 maja - 20 maja

Ogólnopolskie Targi Innowacji Polskich Uczelni i Instytutów Badawczych to wyjątkowa okazja, zapoznania się w jednym miejscu z uczelnianą ofertą: know-how, technologiami, usługami ze wszystkich gałęzi przemysłu oraz zewnętrznymi możliwościami finansowania wdrożeń.

Porozumienie Akademickich Centrów Transferów Technologii (PACTT) to ogólnopolskie zrzeszenie uczelnianych jednostek zajmujących się zarządzaniem i komercjalizacją własności intelektualnej.

Pomysł utworzenia PACTT narodził się w 2015 roku. Celem powołania Porozumienia była współpraca podobnych jednostek w zakresie szeroko rozumianej komercjalizacji wyników badań naukowych, wymiana dobrych praktyk oraz doświadczeń m.in. w zakresie realizacji projektów unijnych. Siłą porozumienia jest wspólna aktywna współpraca jednostek i reprezentacja członków PACTT w celu nawiązywania kontaktów z przedsiębiorcami, tworzenia wizerunku uczelni otwartej dla środowiska pozaakademickiego i dostoswanej do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku oraz oczekiwań otoczenia biznesowego.

Szczegóły

Start:
19 maja
Koniec:
20 maja
Strona internetowa:
https://psbi.pl/

Miejsce

Łódź Expo Hala
Aleja Politechniki 4
Łódź, 93-590 Polska

Organizator

CENTRUM WSPÓŁPRACY Z GOSPODARKĄ, INNOWACJI I TRANSFERU TECHNOLOGII
Telefon:
48 42 631 20 41
Strona internetowa:
https://www.p.lodz.pl/pl/lista/aktualnosci-transfer-technologii