• To event minęło.

Brave Camp

9 lutego - 15 lutego

Brave Camp to tygodniowa akademia wyjazdowa dla osób, które mają pomysł na startup i chciałyby go rozwijać (intensywnie!). Podczas szkoleń i warsztatów będziecie mogli kształtować swój projekt i dopracować każdy aspekt tak, by świat w końcu mógł go poznać!

Codzienne bloki warsztatowe to ogromna pula wiedzy i praktycznego działania z wielu obszarów – wszystko, by Wasz pomysł przeszedł przez cały proces planowania biznesu.Pod okiem trenerów i ekspertów rozgryziecie swój projekt pod kątem m.in.: modelu biznesowego, sprzedaży, marketingu oraz finansów.

Jednak Brave Camp to nie tylko praca nad biznesplanem i strategią działania. To także okazja do podszkolenia swojego warsztatu z wystąpień oraz tego, jak zaprezentować swój biznes w 3 minuty (czytaj: pitching) tak, by inwestor zainwestował w niego dużo zer.

Start:
Koniec: